Головна    >    АКСЕСУАРИ ТА ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ


аксессуары рено

Оригінальні запчастини RENAULT

 Оригінальні запчастини Renault - це результат досліджень і технологічних інновацій виробника. Вони були спеціально розроблені для успішного проходження тестів на відповідність технічним стандартам у лабораторіях і випробувальних центрах Renault. Оригінальні запчастини Renault гарантує збереження первісного стану автомобілів Renault за рахунок вмісту в ній максимуму технічних умінь і достоїнств нашої марки.

5 ПРИЧИН, ЩОБ ВИБРАТИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ RENAULT

1. БЕЗПЕКА
Кожен рік проводяться понад 400 реальних і тисячі модельованих на комп'ютері краш-тестів з метою випробувати робочі характеристики запчастин, їх міцність і гнучкість, щоб підвищити активну і пасивну безпеку автомобілів Renault.

2. ДОВКІЛЛЯ
Renault веде постійну роботу над впровадженням вторинних або спеціально відібраних через можливість їх повторного використання матеріалів в процес виготовлення деталей.

3. ІННОВАЦІЇ
Renault реєструє понад 700 патентів на рік і продовжує бути на піку технологій, обладнуючи свої автомобілі новітніми матеріалами і застосовуючи самі передові промислові технології.

4. ЯКІСТЬ

600 інженерів і технічних фахівців уважно стежать за відбором матеріалів, за процесом виробництва та за проходженням випробувань для постійного поліпшення якості деталей.

5. ДИЗАЙН
Кожна деталь має саме ту ідеальну форму, яка дозволяє гарантувати високі аеродинамічні якості, мінімальний термін монтажу під час ремонтних робіт і гармонійність у всьому.


Телефон відділу додаткового обладнання: 095 271 69 76


Renault  сервис, рено сервис Киев, СТО Renault Киев, техосмотр рено/Renault, запчасти рено/Renault, запчастини Renault, рено сервіс, гарантийное обслуживание автомобилей рено/renault в Киеве. Купить Renault/рено Киев. новый автомобиль Renault/рено, официальный дилер Renault/рено в Киеве, дилерский центр Renault/рено в Киеве, koleos/колеос цена, renault magane/рено меган цена от, renault fluence/рено флуенс цена от, logan/логан цена от, sandero/сандеро цена от, duster/дастер цена, kangoo/кангу, рено кенго цена от, scenic/сценик, акция в рено/renault. аксесуары Renault/рено/ренаульт, запчасти Renault/рено, оригинальные запчасти Renault/рено, сувенирная продукция Renault/рено, сувениры запчасти Renault/рено, фирменные сувениры, оригинальные сувениры Renault/рено